Ubezpieczenia samochodowe

Ubezpieczenia samochodowe chronią Twój majątek na wypadek kolizji z udziałem Twojego samochodu, jak również wyrządzenia szkody innym oso­bom w wyniku spowodowanego przez Ciebie wypadku. Oprócz wspomnianych zdarzeń, ubezpieczenia samochodowe zabezpieczają Cię także przed kradzie­żą i uszkodzeniami spowodowanymi przez innych kierowców lub zdarzenia losowe.

 

Wyróżniamy dwa rodzaje ubezpieczenia samochodowego:

  • OC – które jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Celem tej asekuracji jest ubezpieczenie właściciela od odpowiedzialności cywilnej za ubytek związany z ruchem pojazdu. OC chroni majątek ubezpieczonych oraz gwarantuje pokrycie szkód poniesionych przez pokrzywdzonych.
  • ACjest ubezpieczeniem dobrowolnym, dzięki któremu ubezpie­czyciel pokrywa wydatki np.: za naprawę samochodu po wypadku, który spowodował sprawca. Celem tego rodzaju ubezpie­czenia jest także pokrycie kosztów w przypadku utraty, kradzieży lub uszkodzenia ubezpieczonego samochodu.

 

Ubezpieczenia samochodowe z Finanse 24Aby móc dopasować propozycję do Twoich po­trzeb musimy co nie co wiedzieć na Twój temat jako właści­ciela pojazdu oraz Twojego samochodu. Na cenę polisy mają m.in. wpływ takie czynniki jak pojemność sil­nika, czy też doświadczenie, wiek i miejsce zamie­szkania kierowcy.

 

Jeśli prowadzisz samochód bezszkodowo możesz liczyć na zniżkę składki ubezpieczenia nawet do 60%. Oczywiście nie każdy ubezpieczyciel ma dla nas tak dobrą propozycję. Warto zatem się dowiedzieć kto pod tym względem jest najbardziej konkurencyjny na rynku. Dzięki nam uzyskasz takie informacje.

 

Jeżeli zdecydujesz się na pomoc naszych fachowców z dziedziny ubezpieczeń, wystarczy, że zostawisz swoje dane, w tym numer telefonu, w formularzu kontaktowym zamieszczonym na naszej stronie. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie bezpłatnie i pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpie­czeniową dostępną na rynku.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz niebieski formularz, a skontaktujemy się z Tobą.