Rekompensata za urządzenia energetyczne

Coraz więcej spraw związanych z urządzeniami energetycznymi umiej­sco­wionymi na działkach budowlanych i rolnych jest kierowanych do sądów. Jeżeli Ty również znajdujesz się w takiej sytuacji i czujesz się poszkodowany, nie zwlekaj i walcz o należne Ci odszkodowanie.

 

Odszkodowanie za słupy z Finanse 24Jeżeli jesteś właścicielem ziemi, na której rozmieszczone są słupy i linie energetyczne, bądź telekomunikacyjne lub inne urządzenia np. stacje transformatorowe, stacje przepięciowe czy nadajniki telefonii komórkowej, a ich stan prawny nie jest należycie uregulowany, możesz skierować sprawę do sądu. Masz prawo do odszkodowania z tego tytulu.

 

Oczywiście nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać. Sam kontakt z właścicielem wskazanych urządzeń może być niełatwy, co niejednokrotnie zniechęca właścicieli działek do dochodzenia swoich praw.

 

Jeśli nie czujesz się na siłach nie musisz robić tego osobiście. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie sprawy profesjonalistom. Jeżeli zgłosisz sprawę do nas, załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności. Nie będziesz musiał martwić się nieznajomością odpowiednich przepisów, kontaktem z ubezpieczycielem, czy też koniecznymi pismami do konkretnych urzędów.

 

Zagwarantujemy Ci wsparcie jakiego potrzebujesz do skutecznego załatwienia sprawy związanej z wynegocjowaniem odszkodowania np. za słupy umieszczone na terenie Twojej działki. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub zostawisz swój numer telefonu w formularzu, a za darmo do Ciebie oddzwonimy.

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676

Najwyższa jakość usług w Finanse 24

Możemy pomóc Ci już teraz, wystarczy, że wypełnisz niebieski formularz, a skontaktujemy się z Tobą.