O firmie

 

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami finansowymi, zapewniającą profesjonalną obsługę i pomoc ekspertów. Nasza ekipa składa się z wielu profesjonalistów, dzięki którym zagwarantujemy możliwie jak najlepszą obsługę i wyjście z kłopotliwych sytuacji finansowych.

 

W dalszym ciągu rozszerzamy zakres naszej działalności po to, by sprostać wszystkim wymogom klientów. Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z finansami, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy pomóc w nawet najcięższych przypadkach.

 

 

 

Cel działania

 

Głównym zamierzeniem naszej firmy jest niesienie pomocy finansowej naszym klientom. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć działania adekwatne do sytuacji w której znalazł się klient.

 

Potrafimy dopasować ofertę kredytową do indywidualnych potrzeb kontrahentów, wskutek czego otrzymują państwo najlepszą na rynku propozycję kredytu. Zajmujemy się nie tylko dostarczaniem opcji kredytowych, ale również gwarantujemy najlepsze na rynku oferty ubezpieczeń.

 

Skutecznie potrafimy sobie poradzić z uzyskaniem odszkodowania, a nasi eksperci zajmą się również wszystkimi problemami związanymi z oddłużaniem. W naszej ofercie znajduje się również windykacja, którą jest jedną z najszybszych sposobów na odzyskanie swoich należności.

 

 

 

Obszar działalności

 

Obsługujemy kontrahentów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubelskiego.

 

Główne miasta w których skupiamy nasze działania to między innymi: Lublin, Zamość, Puławy, Biała Podlaska, Łuków, Biłgoraj, Chełm.

 

 

Kredyty Gotówkowe w Finanse 24

Wypełnij formularz

– poznaj szczegóły oferty

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczegóły pole wymagane wyrażam zgodę na przesyłanie informacji szczegóły

Zadzwoń!

lub zadzwoń 518 252 676