Potrzebujesz pieniędzy w firmie na nowe inwestycję? Nadszedł najwyższy czas na zmianę wynajmowanego biura na własne, chcesz kupić drogie maszyny na produkcję albo potrzebny Ci kredyt konsolidacyjny? Mimo iż firma przędzie ciężko jest uzbierać tak duże środki a czas ucieka. Kredyt dla firm może być świetną dźwignią dla rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Pamiętając o tym że konkurencja nie śpi, dobrze jest przekalkulować czy opłaca się czekać kilka lat aż środki uzbierają się same. Można też proces przyspieszyć uruchamiając kredyt inwestycyjny dla firm. Czy przykładowa inwestycja w nowe maszyny nie zwróci się przez te kilka lat wielokrotnie?

Jako doświadczeni pośrednicy kredytowi wiemy iż kredyt nie musi być traktowany jako obciążenie dla firmy ale inwestycja w jej przyszłość. Ty możesz spokojnie myśleć nad rozbudową swojej działalności a my skupiamy się na tym aby dobrać dla niej najlepszy kredyt z najniższym oprocentowaniem. Z nami jest to jeszcze bardziej proste gdyż zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

Kredyt dla firm możesz przeznaczyć w swojej działalności na zakup komputerów, drukarek, maszyn, samochodów firmowych, ale także budynków firmowych czy ich rozbudowę.

Kredyty dla firm można rozdzielić na:

  • Kredyt na restrukturyzację
  • Kredyt na budowę lub zakup nieruchomości
  • Kredyt na wyposażenie

Kredyty dla firm są często dużymi inwestycjami, więc jak w przypadku kredytów hipotecznych jest możliwość rozłożenia rat nawet na kilkanaście lat lub więcej. My chętnie pomożemy w dobrze najlepszej opcji tak abyś mógł spokojnie zająć się rozwojem firmy a nie czytaniem ofert i małych druczków w kilkunastu bankach. Zapraszamy do kontaktu.